Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu pēc iespējas labāku mājas lapas izmantošanu un parādītu Jums visatbilstošākās reklāmas. Turpinot izmantot mūsu vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai, konfidencialitātes politikai un pakalpojumu sniegšanas noteikumiem.

Labi Vairāk informācijas
Tāda ir mīlestība
Problēmas ar šī video atskaņošanu? Atrodiet palīdzību mūsu palīdzības centrā vai sazinieties ar mums .

Tāda ir mīlestība

Love Actually

Drāmas, Romantika, Komēdijas | Lielbritānija | 129 min | 2003

Audio: Angļu, Krievu | Subtitri: Latviešu, Lietuviešu, Igauņu

Tēmas: Eiropas kino

Mīlestība ir visapkārt... Šī ir filma par mīlestību, kurā risinās vairāki savstarpēji nesaistīti stāsti. Tas ir stāsts par premjerministru, kurš, būdams vecpuisis, iemīlas vienā no savas komandas sievietēm; par rakstnieku, kurš bēg uz Francijas dienvidiem, lai dziedētu salauzto sirdi, bet tomēr atkal iemīlas; par kādu precētu sievieti, kura nojauš, ka viņas vīrs pamazām attālinās no viņas; par jaunlaulāto pāri, kuram jāiztur pirmie kopdzīves pārbaudījumi; par kādu patēvu, kurš mēģina saprasties ar dēlu, kuru nemaz nepazīst; par kāda skolnieka pārdzīvojumiem, kad viņš mēģina tuvoties meitenei, kura šķiet nepieejama; par padzīvojušas rokzvaigznes piedzīvojumiem; par kādu sievieti, kura vēlas būt kopā ar savu darba kolēģi... Filmas varoņi iemīlas, un šķiras, skumst un priecājas. Kaut arī viņi dzīvo atšķirīgas dzīves, kautkas viņus visus vieno... Tāda ir mīlestība.

Aktieri

Bill Nighy, Colin Firth, Liam Neeson, Emma Thompson, Martin Freeman, Chiwetel Ejiofor, Keira Knightley, Hugh Grant, Laura Linney, Alan Rickman, Billy Bob Thornton, Rowan Atkinson, January Jones, Adam Godley, Denise Richards, Rodrigo Santoro

Režisors

Richard Curtis