Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu pēc iespējas labāku mājas lapas izmantošanu un parādītu Jums visatbilstošākās reklāmas. Turpinot izmantot mūsu vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai, konfidencialitātes politikai un pakalpojumu sniegšanas noteikumiem.

Labi Vairāk informācijas
Speciālo uzdevumu vienība S.W.A.T.
Problēmas ar šī video atskaņošanu? Atrodiet palīdzību mūsu palīdzības centrā vai sazinieties ar mums .

Speciālo uzdevumu vienība S.W.A.T.

S.W.A.T.

Asa sižeta & Piedzīvojumu, Spriedze, Detektīvs | ASV | 112 min | 2003

Audio: Angļu, Krievu | Subtitri: Latviešu, Lietuviešu, Igauņu

Džims Strīts ir visaugstākās klases policists, kas dienē speciālo uzdevumu vienībā. Kādas operācijas laikā viņa pārinieks pieļauj kļūdu un tiek atlaists. Savukārt Džims tiek pazemināts amatā un atlikušo mūža daļu viņam ir izredzes tikai strādāt vienības ieroču glabātuvē. Tomēr viss mainās, kad dienestā atgriežas seržants Harelsons, kurš vāc jaunu komandu. Džimam atkal tiek izsniegta forma un ierocis un kopā ar kolēģiem viņš pierāda, ka ir labākais no labākajiem.

Kādu dienu tiek aizturēts noziedznieks, kurš jau vairākus gadus ticis meklēts 29 pasaules valstīs. Viss rit gludi līdz brīdim, kamēr noziedznieks TV operatoru klātbūtnē izkliedz paziņojumu, ka samaksās 100 miljonus dolāru tam, kurš palīdzēs viņam izbēgt. Noziedznieka transportēšana kļūst neiespējama, jo naudas tīkotāju ir daudz. Liela daļa no viņiem gan ir diletanti, tomēr kādam tiešām izdodas nolaupīt noziedznieku un aizbēgt. Tas nav neviens cits kā Džima izbijušais kolēģis. S.W.A.T.

Aktieri

Samuel L. Jackson, Colin Farrell, Michelle Rodriguez, LL Cool J, Jeremy Renner, James DuMont

Režisors

Clark Johnson