Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu pēc iespējas labāku mājas lapas izmantošanu un parādītu Jums visatbilstošākās reklāmas. Turpinot izmantot mūsu vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai, konfidencialitātes politikai un pakalpojumu sniegšanas noteikumiem.

Labi Vairāk informācijas
Pašnāvnieku vienība
Problēmas ar šī video atskaņošanu? Atrodiet palīdzību mūsu palīdzības centrā vai sazinieties ar mums .

Pašnāvnieku vienība

Suicide Squad

Asa sižeta & Piedzīvojumu, Zinātniskā fantastika & Fantāzija | ASV | 117 min | 2016

Audio: Japāņu, Latviešu, Lietuviešu, Krievu | Subtitri: Igauņu

Tēmas: "Zelta avenes" nominanti un laureāti, Oskaru laureāti, Pēc komiksu grāmatas motīviem

Pasaulē, kurā pa jumtiem skraida un debesīs lidinās supervaroņi, ASV izlūkdienesta darbiniece Amanda Vallere nolemj izveidot alternatīvu superneģēļu komandu, lai tie piedalītos slepenās operācijās, par kurām nedrīkst zināt sabiedrība. Komandā viņa uzaicina pasaules labāko šāvēju, mistisko burvi, mežonīgo kanibālu, pirokinētiķi un nevaldāmu trako. Tāpat komandā ir kaunā kritusī bijusī psihiatre Dr. Harlīna Kvinzela, kura tagad ir kļuvusi par psihopāti Hārliju Kvinu un kuru vajā viņas mīļākais Džokers, Nežēlības Klaunprincis. Lai varētu mīkstināt saņemto sodu, dīvainajai grupai ir jāaptur sens ļaunums, kura mērķis ir iznīcināt pasauli, taču, vai viņi var uzticēties Vallerei vai komandas biedriem?

Aktieri

Will Smith, Margot Robbie, Jared Leto, Viola Davis, Jai Courtney, Ezra Miller, Jay Hernandez, Cara Delevingne, Joel Kinnaman, Aidan Devine, Kenneth Choi, Ben Affleck, David Ayer

Režisors

David Ayer