Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu pēc iespējas labāku mājas lapas izmantošanu un parādītu Jums visatbilstošākās reklāmas. Turpinot izmantot mūsu vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai, konfidencialitātes politikai un pakalpojumu sniegšanas noteikumiem.

Labi Vairāk informācijas
Aviators
Problēmas ar šī video atskaņošanu? Atrodiet palīdzību mūsu palīdzības centrā vai sazinieties ar mums .

Aviators

The Aviator

Drāmas, Biogrāfija, Vēsturiskas | ASV, Vācija | 163 min | 2004

Audio: Angļu, Latviešu | Subtitri: Lietuviešu, Igauņu

Tēmas: Oskaru laureāti

Biogrāfiskais pētījums par Hovarda Hjūza dzīvi ir stāsts par aviācijas pionieri, ekscentrisku rūpnieku, miljardieri un Holivudas filmu magnātu, kas bijis slavens arī ar mīlas dēkām ar pasaules skaistākajām sievietēm. Drāma iepazīstina ar viņa dzīves posmu laikā no 1920. gadu beigām līdz 1940. gadu vidum, kad Hjūzs režisējis un producējis Holivudas filmas un izmēģinājis jaunus, paša projektētus un izstrādātus lidaparātus. Pat Otrais pasaules karš veicinājis viņa karjeru, jo viņš pielāgojis savas lidmašīnas kara vajadzībām. Tomēr nav bijis viegli būt cilvēkam, kas pats sev uzstāda prasības, ko vairums nemūžam nespētu piepildīt. Filma „Aviators” izvirzīta Amerikas Kinoakadēmijas balvai vienpadsmit kategorijās un saņēmusi piecus Oskarus, tai skaitā labākās filmas un labākā aktiera kategorijās.

Aktieri

Leonardo DiCaprio, Cate Blanchett, Kate Beckinsale, Johnny O'Reilly, John C. Reilly, Alec Baldwin, Alan Alda, Danny Huston, Gwen Stefani, Jude Law, Adam Scott, Matt Ross, Frances Conroy

Režisors

Martin Scorsese