Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu pēc iespējas labāku mājas lapas izmantošanu un parādītu Jums visatbilstošākās reklāmas. Turpinot izmantot mūsu vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai, konfidencialitātes politikai un pakalpojumu sniegšanas noteikumiem.

Labi Vairāk informācijas
Kas gaidāms, kad gaidāms bērns
Problēmas ar šī video atskaņošanu? Atrodiet palīdzību mūsu palīdzības centrā vai sazinieties ar mums .

Kas gaidāms, kad gaidāms bērns

What to expect when you're expecting

Komēdijas, Drāmas, Romantika | ASV | 105 min | 2012

Audio: Angļu, Lietuviešu, Krievu | Subtitri: Latviešu, Igauņu, Krievu

Kamerona Diaza, Dženifera Lopesa un citas zvaigznes romantiskā komēdijā par to, kas gaidāms, kad gaidāms bērns!
Filmā, kas veidota pēc populāras grāmatas motīviem, savijas vairāki stāsti: TV sejai Džulsai un deju šovu zvaigznei Evanam bērna piedzimšana kļūst par reālu izaicinājumu viņu karjerām; advokātei Vendijai, kas ir kā traka pēc bērniem, nākas izturēt ne visai tīkamu hormonālo vētru. Savukārt fotogrāfe Holija ir gatava doties uz pasaules malu, lai adoptētu bērnu, un viņas vīram Aleksam nākas pārvarēt bailes, apmeklējot topošo tēvu atbalsta grupu. Tikmēr Rozijas un Marko vienas nakts sakars liks viņiem atbildēt uz jautājumu par to, ko iesākt, ja pirmais bērns nāk pasaulē pirms pirmā randiņa.

Aktieri

Cameron Diaz, Jennifer Lopez, Elizabeth Banks, Chace Crawford, Brooklyn Decker, Ben Falcone, Anna Kendrick, Dennis Quaid, Chris Rock, Rodrigo Santoro, Joe Manganiello, Rebel Wilson

Režisors

Kirk Jones