Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu pēc iespējas labāku mājas lapas izmantošanu un parādītu Jums visatbilstošākās reklāmas. Turpinot izmantot mūsu vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai, konfidencialitātes politikai un pakalpojumu sniegšanas noteikumiem.

Labi Vairāk informācijas
Vārdi
Problēmas ar šī video atskaņošanu? Atrodiet palīdzību mūsu palīdzības centrā vai sazinieties ar mums .

Vārdi

The Words

Drāmas, Spriedze, Romantika, Mistērija | ASV | 98 min | 2012

Audio: Angļu, Krievu | Subtitri: Latviešu, Lietuviešu, Igauņu

Romantiskajā drāmā „Vārdi” galvenās lomas atveido Bredlijs Kūpers, Džeremijs Aironss, Deniss Kveids, Olīvija Vailda un Zoija Saldana. Filmas galvenais varonis ir jauns rakstnieks Rorijs Džensens, kura publicētais romāns kļūst par tābrīža ievērojamāko amerikāņu literatūras šedevru, un viņš beidzot gūst panākumus kā autors. Ir tikai viena problēma – Rorijs nemaz nav šī romāna autors. Rorijs kļūst arvien slavenāks, taču viņu sāk vajāt pagātnes notikumi. Rorijam Džensenam nākas saprast, cik dārgi būs jāmaksā par cita autora darba zādzību un par to, ka viņš ambīcijas un panākumus vērtējis augstāk par mīlestību.

Aktieri

Dennis Quaid, John Hannah, Jeremy Irons, Bradley Cooper, Zoe Saldana, Michael McKean, Lucinda Davis, J.K. Simmons, Olivia Wilde, Brian Klugman

Režisors

Lee Sternthal, Brian Klugman