Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu pēc iespējas labāku mājas lapas izmantošanu un parādītu Jums visatbilstošākās reklāmas. Turpinot izmantot mūsu vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai, konfidencialitātes politikai un pakalpojumu sniegšanas noteikumiem.

Labi Vairāk informācijas
Sērija 1
Problēmas ar šī video atskaņošanu? Atrodiet palīdzību mūsu palīdzības centrā vai sazinieties ar mums .

Viņas melo labāk: Sērija 1

Viņas melo labāk: Viņas melo labāk

Sezona 2 | 27 min | 2014

Audio: Latviešu |

Jaunā sezona iesākas ar divu varoņu atgriešanos – pateicoties Kārļa pūlēm, atradusies ir Baibas meitiņa Estere, kā arī Rīgā no Turcijas ieradies Māris, kas nekavējoties sāk kaldināt plānus pret Arvi. Kārlis brīdina Arvi, jo nojauš briesmas no Māra puses. Māris ierodas pie Jolantas darbā, cenšoties atjaunot attiecības, kas bija pārtrūkušas Māra prombūtnes laikā. Lai Jolantai būtu vieglāk izlemt, Māris pasniedz viņai dārgu dāvanu.

Aktieri

Alise Polačenko, Andris Bulis, Anete Krasovska, Artis Robežnieks, Elīna Vāne, Ērika Eglija, Evija Skulte, Ģirts Liuziniks, Inita Dzelme, Juris Hiršs, Jurs Strenga, Karīna Tatarinova, Kārlis Neimanis, Lauris Dzelzītis, Lauris Subatnieks, Māris Bezmers, Normunds Laizāns, Sigita Jegļevska, Velta Līvija Straume

Režisors

Sigitas Račkys